Dnes je pondělí 23. červenec 2018, svátek má Libor, zítra Kristýna

Další tipyPozvánka na cvičení tai chi v rámci Brněnských dnů pro seniory a Brněnských dnů pro zdraví

 

Vážení přátelé, dovolte nám představit cvičení tai chi.

Je to mírné, kardiovaskulární systém posilující cvičení, které může zlepšit každodenní aktivity lidí trpících revmatickou artritidou, osteoartritidou, Parkinsonovou nemocí, roztroušenou sklerózou aj. Tai chi je zátěžové cvičení, které může mít příznivý účinek na v prevenci řídnutí kostí a zachování jejich pevnosti, dále je hodnoceno jako velmi efektivní cvičení k rozvíjení rovnováhy a stability, což vede k prevenci pádů, zejména u lidí v pokročilejším věku.

Naše sdružení působí v různých městech České republiky, a to i na několika místech v městě Brně. Na konci září pořádáme několik ukázkových hodin v rámci Brněnských dnů pro zdraví a Brněnských dnů pro seniory. Přijďte si vyzkoušet cvičení, potřebujete k tomu jen trochu odhodlání a pohodlné volné oblečení.

Těšíme se na setkání.

 

Za výbor pobočky Vysočina

Renata Kalabusová

 

Bližší informace o Sdružení taoistického Tai Chi v České republice a termínech a místech ukázkových hodin najdete na www.taoist.cz a také v přiloženém letáčku zde:

 

 

    2016_ukazkove_hodiny_Brno.pdf

 
Tyto stránky vytvořil Odbor zdraví Magistrátu města Brna ve spolupráci
s Poradním sborem Rady města Brna pro rodinu, z dotace MPSV, kterou město Brno získalo výhrou v soutěži „Obec přátelská rodině v kategorii měst nad 50 tisíc obyvatel“ za rok 2008.
Foto Petrov: Miloslav Bouška

Všechna práva vyhrazena. Copyright © 2009-2018 Brno | Město pro rodiny
Datum poslední aktualizace 27.9.2016
Redakční Systém redaQ