Dnes je neděle 26. květen 2019, svátek má Filip, zítra Valdemar

Hledáme své kořeny, pojďme si povídat o svých předcíchVyplňte si rodinný strom. Do obrázku "stromu života" můžete doplnit jména svých předků a z druhé strany naleznete několik námětů, o čem si můžete při práci se stromem povídat.

Jakým způsobem se rozhodnete obrázek stromu života vyplnit je zcela na Vaši fantazii, můžete vyplnit pouze jména příbuzných a  nebo obrázek může být součástí nějaké větší koláže, která bude zahrnovat třeba i fotografie…

Zajímavé příběhy, které při rozhovorech zazní, nebo fotografie prací se stromem života nám můžete zasílat na mail: tesarova.drahomira@brno.cz. My je uveřejníme na těchto stránkách prorodinné politiky města Brna.

Hlavním cílem práce s obrázkem stromu života je vytvoření prostoru pro rozhovor, nejde zde o nejlepší výkon nebo vytváření rozsáhlého rodokmenu.

Obrázek stromu ke stažení ZDE.

Hledáme své kořeny je společným projektem Asociace center pro rodinu a města Brna, který vznikl v rámci zapojení se města Brna do kampaně Týden pro rodinu.

Více o Týdnu pro rodinu naleznete zde.
Tyto stránky vytvořil Odbor zdraví Magistrátu města Brna ve spolupráci
s Poradním sborem Rady města Brna pro rodinu, z dotace MPSV, kterou město Brno získalo výhrou v soutěži „Obec přátelská rodině v kategorii měst nad 50 tisíc obyvatel“ za rok 2008.
Foto Petrov: Miloslav Bouška

Všechna práva vyhrazena. Copyright © 2009-2019 Brno | Město pro rodiny
Datum poslední aktualizace 22.6.2017
Redakční Systém redaQ