Dnes je pondělí 5. prosinec 2022, svátek má Jitka, zítra Mikuláš

konference 

    Statutární město Brno a Centrum pro rodinu a sociální péči Vás srdečně zvou na konferenci

 „Rodina spojuje generace“,

která se koná dne 14. 6. 2012 a to při příležitosti Evropského roku aktivního stárnutí a mezigenerační solidarity 2012 v ČR. Na konferenci vystoupí jak odborníci z oblasti sociologie a psychologie, tak  zástupci organizací, které svými aktivitami dokazují, že stáří se dá prožít plnohodnotně a smysluplně. Konference bude obohacena i o zahraniční účastníky, kteří se podělí o své zkušenosti z oblasti mezigeneračního dialogu a aktivního zapojení seniorů do běžného života rodin.

V rámci konference proběhne také výstava výtvarných prací dětí do 15-ti let, které se druhým rokem zúčastnily soutěže „Šťastné stáří očima dětí“, kterou pořádá MPSV společně s Asociací poskytovatelů sociálních služeb. Jedná se o putovní celorepublikovou výtvarnou soutěž, ve které byly vítězné práce oceněny ministrem MPSV Jaromírem Drábkem a akademickým malířem Kristiánem Kodetem.

Program naleznete ZDE 

Přihláška ke stažení ZDE

 

 

 

Zde můžete nahlédnout do fotogalerie průběhu konference.

Prezentace z konference naleznete ZDE.
Tyto stránky vytvořil Odbor zdraví Magistrátu města Brna ve spolupráci
s Poradním sborem Rady města Brna pro rodinu, z dotace MPSV, kterou město Brno získalo výhrou v soutěži „Obec přátelská rodině v kategorii měst nad 50 tisíc obyvatel“ za rok 2008.
Foto Petrov: Miloslav Bouška

Všechna práva vyhrazena. Copyright © 2009-2022 Brno | Město pro rodiny
Datum poslední aktualizace 10.7.2012
Redakční Systém redaQ