Dnes je pondělí 11. prosinec 2017, svátek má Dana, zítra Simona

VideoklipPro zvětšení 2x klikněte na obraz.

!!! Pokud vám nepůjde video spustit, přejděte na odkaz  http://www.youtube.com/watch?v=fSRD5TYu33Y, kde je klip taktéž k vidění !!!

 

V únoru 2011 se Brno zapojilo do filmového projektu evropské sítě měst Cities for Children (Města pro děti), jejíž zakladatelem je město Stuttgart, Německo. Filmový projekt Města pro děti očima dětí – děti filmují děti vznikl z důvodu zvoleného tématu k diskuzi na letošní rok a tím jsou "Média". Skupinka dětí a mládeže ve věku 13 – 21 let tak měla získat mediální schopnosti a natočit videoklip 1 - 1,5 minuty dlouhý o projektu/projektech města, na kterých se mládež alespoň z části podílela a projekty byly zároveň podpořeny městem. Naši studenti si tak vymysleli scénář a ve spolupráci se SVČ Lužánky natočili Lanové centrum PROUD na Lesné a Zbrojovku Půl Indoor na Lazaretní ul. (indoorové aktivity jako je skate, bike, in-line).

Na výsledné video se můžete nyní podívat, rozhodně stojí za to. Děkujeme všem, kteří se na videoklipu podíleli, hlavně našemu odvážnému filmovému štábu, který se úkolu zhostil na výbornou a zažil při natáčení spoustu legrace.

Autíčko na dálkové ovládání jsme po natáčení darovali dětem do Dětského centra Brno, příspěvkové organizace. Tak ať vám děti autíčko přinese tolik zábavy, jako našim filmařům!

 

Natáčeli:

Vašek, 13 let - provází videoklipem

Kristýna, 16 let

Nela, 17 let

Klára, 20 let

Martin, 21 let
Tyto stránky vytvořil Odbor zdraví Magistrátu města Brna ve spolupráci
s Poradním sborem Rady města Brna pro rodinu, z dotace MPSV, kterou město Brno získalo výhrou v soutěži „Obec přátelská rodině v kategorii měst nad 50 tisíc obyvatel“ za rok 2008.
Foto Petrov: Miloslav Bouška

Všechna práva vyhrazena. Copyright © 2009-2017 Brno | Město pro rodiny
Datum poslední aktualizace 10.5.2011
Redakční Systém redaQ